VÍTEJTE V E-SHOPU DRONA.cz

Obchod je zaměřen na technickou podporu a prodej kompletního sortimentu hobby produktů firmy DJI. K dispozici je zde ucelená nabídka multicopter, řídících systémů, závěsných systémů pro kamery a dalšího příslušenství pro pořizování leteckých video snímků a fotografií. Nakupujte přímo u výhradního dovozce DJI do ČR – nakupujte v našem obchodě.

Videopozvánka na DJI Training day od Michala Kavalčíka

Zveme Vás na prezentaci a praktické vyzkoušení modelové řady DJI MAVIC, SPARK, včetně DJI Goggles, která proběhne 27.6., 28.6. a 29.6.2017.

Registrační formulář naleznete     ZDE »


Dáváme kamerám křídla

Stali jsme se partnery motocyklové expedice Moto Cestou Necestou do Jižní Ameriky. Hlavními účinkujícími jsou Pavel Liška, Jan Révai, Hana Ptáčková a Egon Kulhánek. Pořad bude vysílán na Prima COOL.


Více informací naleznete     ZDE »


Srovnání parametrů série Phantom

Vybíráte model Phantoma, který bude vyhovovat přesně Vašim požadavkům? Připadají Vám modely podobné a nejste si jisti, pro který se rozhodnout? Nahlédněte do přehledného tabulkového srovnání technických parametrů Phantom 3 Professional/Advanced, Phantom 3 Standard a Phantom 2 Vision+

Více informací naleznete     ZDE »Často kladené otázky:


PHANTOM 3 PROFESIONAL / ADVANCED

Otázka:    Jaký je největší rozdíl mezi modelem Phantom 2 Vision+ a modelem Phantom 3 AD/PRO?
Odpověď:    Velkých rozdílů je hned několik. Hlavním rozdílem je použití zcela nové řídící jednotky A2, která nahradila jednotku Naza-M V2. Dalším velkým rozdílem je použití zcela nového pohonného systému, který dodává novému Phantomu 3 větší výkon, mnohem vyšší stabilitu a větší rychlost. Ke zvýšení stability pomáhá i zcela nový stabilizační systém VPS (Visual Position System), který umožňuje bezpečné létání s modelem i v místech, kde není dostupný signál GPS. Další velký rozdíl je ve vysílači a v systému přenosu obrazu a telemetrických údajů z modelu na zem. Pro tento účel je použit systém Lightbridge, který umožňuje přenos obrazu v HD kvalitě a to až na vzdálenost 2 km.

Otázka:    Jaký je rozdíl v pohonných akumulátorech u modelu Phantom 2 Vision+ a Phantom 3?
Odpověď:    Pro model Phantom 3 AD/PRO je použit zcela nový akumulátor s nominálním napětím 15,2V s kapacitou 4480mAh, zatímco pro model Phantom 2 Vision+ je použit akumulátor s nominálním napětím 11,1V a kapacitou 5200mAh.

    zobrazit více »

INSPIRE 1

Otázka:    K čemu slouží druhý vysílač u Inspire 1 se dvěmi vysílači?
Odpověď:    Druhý vysílač slouží k přesnému a plynulému ovládání kamery. Lze k tomuto ovladači připojit nejen tablet, nebo mobil, ale i monitor s HDMI vstupem, takže obsluha kamery má k dispozici velmi kvalitní náhled včetně telemetrických dat.

Otázka:    Lze z tohoto vysílače dálkově spouštět focení/natáčení?
Odpověď:    Ano, tento ovladač má všechny funkce k ovládání kamery, stejně jako ovladač pilota.

    zobrazit více »

OSTATNÍ

Otázka:    Kde se mohu s modely DJI blíže seznámit?
Odpověď:    Pravidelně pořádáme DJI Training Day, termíny těchto dnů jsou uveřejněny na našem facebooku, dále se pak učastníme různých akcí, na kterých vždy probíhá prezentace modelů DJI. Termíny těchto akcí jsou uveřejňovány na našem facebooku a webových stránkách.Spoustu odpovědí na často kladené otázky naleznete v sekci:     FAQ »


© 2017, PELIKAN DANIEL - Oficiální distributor DJI innovations pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko