E600 propulsion system - set 4x motor, regulátor, vrtule

7 690 Kč s DPH
DJI0253 Značka: DJI
Nový pohonný systém pro modely kvadrokoptér řady 450 - 700 s větší stabilitou, užinností, obratností a spolehlivostí. Set obsahuje 4x střídavý motor, 4x regulátor a 4x vrtule 12x4,2".

E propulsion system je první pohonný systém svého druhu pro modely multikoptér, který přináší větší aerodynamickou účinnost, vyšší poměr tahu/hmotnost a zároveň zvyšuje spolehlivost, stabilitu a obratnost.

Vrtule 12x4,2"
Vrtule jsou určené pro modely velikosti 450 - 700, kterým zajišťují výrazně vyšší vztlak a tím i vyšší nosnost, která se zvýší o cca 25%. Vrtule jsou velice pečlivě dynamicky vyvážené, navržené tak, aby nedocházelo k "jello" efektu kamery.
Nový design umožňuje použít mnohem vyšší zisky a tím docílit mnohem vyšší stability letu.

Motory 3508/415
Tyto motory patří patří mezi světovou špičku motorů používaných v modelech multicopter a přinášejí osvědčenou kvalitu a spolehlivost. Jsou vyráběny za použití těch nejkvalitnějších komponentů (ložiska, magnety).

Regulátory 20A
Nová zdokonalená konstrukce regulátoru spolu s novým vysoce účinným řídícím algoritmem s rychlou odezvou zaručuje dokonalou optimalizaci dle parametrů motoru a rotoru pro vytvoření dynamického pohonného systému, který modelu zajišťuje extrémní obratnost stejně jako vynikající stabilitu ve větru a během klesání. Pro omezení elektromagnetického rušení, jež by mohlo ovlivňovat činnost palubních senzorů a dalších systémů, používá koaxiální kabel s minimálním vyzařováním.© 2016, PELIKAN DANIEL - Oficiální distributor DJI innovations pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko